Ana Sayfa Kuruluşlar İLSANDER CUMHURİYET MEYDANINDA KERMES AÇTI.

İLSANDER CUMHURİYET MEYDANINDA KERMES AÇTI.

0
İLSANDER CUMHURİYET MEYDANINDA KERMES AÇTI.

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen kermes açıldı.

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği tarafından 21-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Cumhuriyet Meydanı’nda ihtiyaç sahipleri ve öğrenciler yararına kermes düzenlendi.

Kermesin açılışına Osmaniye Milletvekili Suat ÖNAL, Milletvekili Adayı Remzi COŞKUN, Milli Eğitim Müdürü Ramazan ÇELİK, İşkur Müdürü Abdulkadir ŞAHİN, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem İCİ, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Enes DEMİR, Sivil Toplum Kurumları Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Her çeşit ev yemekleri, döner, tatlılar, el emeği göz nuru el işlemeleri ve çantalar kermesde hayır sahiplerinin ilgisine sunuldu.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman DAĞ “ Hayır Çarşımız bereketli geçmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Dört gün sürecek olan Kermesimize dernek gönüllülerimizin ve Osmaniye halkının katılımını bekliyoruz. Kermesimizin gelirlerini ihtiyaç sahipleri ve öğrenciler için en uygun biçimde kullanacağız. Başlattığımız bu gibi iyilik hareketlerine teveccüh gösteren kardeşlerimizde Allah razı olsun. Rabbim yaptığımız işleri bereketli kılsın” dedi.

25 Ekim Pazar akşamına kadar sürecek olan kermesde, kermese iştirak edenlerin memnuniyet dilekleri dikkat çekti.

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…