III. Bölge Toplantısı İstanbul'da Yapıldı

0
206

Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu III. Bölge Toplantısı 26 Mayıs 2013 Pazar günü Platformun merkezinde yapıldı.

Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Başkanı Turgay Aldemir’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Hüseyin Özhazar ve Genel Sekreter Mehmet Alpcan Katıldı.

Sabah Kahvaltısı ile başlayan programa III. Bölge’de bulunan üye kuruluşlardan; Mektep Eğitim Derneği adına Mehmet Ali Kılıç, Maltepe Eğitim ve Kültür Yardımlaşma Derneği adına Asaf Efe, Bekader’den Hacı Ahmet Menteş,  Başakşehir ve Kayaşehir sorumlusu Ekrem Kibar, Bursa Eğitim ve Yardımlaşma Derneği adına Burhanettin Ayanoğlu, Zervi Pişgin ve Burak Kılıç, Gelibolu Umut Derneği adına Erol Sert, İrfan Barca ve Demirşah Çamur, Mavera Sakarya Temsilcisi Uğur Elbir, Uşak Ebrar Derneği adına Muzaffer Çolaklı, İzmit Gökkuşağı Derneği adına Adnan Şenyurt, Derince Eğitim Gönüllüleri Derneğinden Erhan Yıldız, Manisa Mana Derneğinden Mustafa Soykök, Adem Aktaş, Şaban Mertyürek, Mehmet Korkmaz ve Ahmet Günhan, İstanbul Fıtrat Derneği’den Bilal Yaman, Anadolu Öğrenci Birliği Marmara Bölge Sorumlusu Hanefi Tosun ile Ege Bölge Sorumlusu Abdülvahit Yücel ve 3. Bölge Sekreteri Sıddık Karaduman katıldı.

Bölge toplantısının ilk bölümüne Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Adem Er, Sekreter Cumali Kaplan ve Bölge temsilcileri de bulundular. Gündemdeki konuların ele alındığı toplantıda Ağustos ayı içerisinde yapılacak olan Anadolu Buluşmaları’nın bu yılki konusu ‘Değişen Dünya ve İslam’ üst başlığı ile programdaki görev alanları ve bu çerçevede yapılabilecek etkinlikler üzerinde duruldu. Gündemdeki diğer konuların görüşülmesinin ardından toplantı dua ve temennilerle sona erdi.