Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği House of Wisdom Yetkililerinden Ziyaret

House of Wisdom Yetkililerinden Ziyaret

0
House of Wisdom Yetkililerinden Ziyaret

Anadolu Öğrenci Birliği Gazze’den gelen House of Wisdom yetkililerini ağırladı. Dört kişilik bir ekiple Türkiye’ye gelen House of Wisdom yetkilileri Türkiye’de bir takım kuruluşlarla temasa geçtiler.

 Anadolu Öğrenci Birliği’ni de ziyaret eden Gazzeli yetkililer hem Anadolu Öğrenci Birliği’ni dinlediler hem de Filistin hakkında bilgi verip Filistin meselesi ile ilgili yardım talep ettiler.

House of Wisdom, kendi cümleleri ile tanıtılması gerekirse, Filistin meselesini dünya kamuoyunun yeniden gündemine taşımak daha sonra da bu meseleyi çözüme kavuşturmak amacında olan bir kuruluştur. “Filistin için barış ve adalet!” sloganıyla yola çıkan House of Wisdom, bu amacını gerçekleştirmek için de bürokrat yetiştirme yolunu seçmiştir. Dünya genelinde duyarlı kişi ve kurumlarla ağ kurmayı hedeflemektedir.

Anadolu Öğrenci Birliği’nin çalışmalarını dinledikten sonra: “Bu derece değerli çalışmalara başarıyla imza atmış olmasından ötürü bir Müslüman olarak ve kurumum adına size şükranlarımı sunuyorum.” diyen House of Wisdom Halkla ilişkiler Müdürü Mohammed M. AlQattawi el yapımı bir plaketi de kurulan dostluğun ve tanışıklığın nişanesi olarak Anadolu Öğrenci Birliği’ne hediye etti.