Hizmetiçi Eğitim Programı Mardin’de Yapıldı

0
171

Anadolu Platformu Gaziantep Temsilciliği tarafından düzenlenen hizmetiçi eğitim programı 3-4 Mart tarihlerinde Mardin’de yapıldı.

Anadolu Platformu Gaziantep Temsilciliği tarafından düzenlenen hizmetiçi eğitim programı 3-4 Mart tarihlerinde Mardin Erdoba Elegance Otelinde yapıldı.

Programa, Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar, Gaziantep Bölge Başkanı Yunus Atilla Hamallar, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Gaziantep, Elbistan, Kâhta ve Nizip’ten üye kuruluş temsilcileri katıldı.

Gaziantep Bölge Başkanı Yunus Atilla Hamallar moderatörlüğünde yapılan hizmetiçi eğitim programının ilk gününde İbrahim Özmantar “Fikriyatımız ve Birliktelik Hukukumuz”, Mehmet Hıdır Aksalan “Sorumluluk Bilinci”, Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar ise “Eğitim Müfredatımız ve Ders Halkalarımız” başlıklı sunum gerçekleştirdi.

İbrahim Özmantar sunumunda “Adaletin, merhametin yeryüzüne hâkim olması için gönüllü olarak bir araya gelmiş kullarız. Bu minvalde bir araya gelerek bu amaca yürürken nasıl daha verimli yürüyebiliriz? Bunun yollarını aramak zorundayız” dedi.

Mehmet Hıdır Aksalan, “Biz aile merkezli bir yapıyız. Eşimizle, çocuklarımızla hep beraber aynı hedefe bakan ve mücadele eden bir yapıyız. Buradaki arkadaşlarımızın tamamı bunun için buradalar. Bu bilinci kendi ders gruplarımızdaki arkadaşlarımıza da kazandırmak için ortak bir değer üreterek birlikte yol yürümek zorundayız” dedi.

Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar ise, “Bir yapı, bir organizasyon, bir hareket kendini ileriye taşımak istiyorsa, gelecekte de var olmak istiyorsa; inandığı değerleri, fikirleri mayalayabilmek için böyle programlarla yürümeye devam eder ve bunu sürdürülebilir bir modele dönüştürmeye çalışır” şeklinde konuştu.

Program 4 Mart Pazar günü yapılan forumun ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz