Her Mevsim Kitap Programı Şafak FM’de

0
Her Mevsim Kitap Programı Şafak FM’de

Kitap severlerin ilgi ile takip ettiği “Her Mevsim Kitap” programı her hafta Cumartesi günü Şafak FM’de dinleyicilerle buluşuyor.

Kitap severlerin ilgi ile takip ettiği “Her Mevsim Kitap” programı her hafta Cumartesi günü 13.30’da canlı olarak dinleyicilerle buluşuyor. Dilek Uçar tarafından sunulan programda her hafta bir yazar ile söyleşi yapılıyor. Program sonunda konuk yazara dinleyiciler için kitap önerileri soruluyor.

Programa, Eşref Ziya Terzi, Ömer Karaoğlu, Aykut Kuşkaya, Selçuk Küpcük gibi sanatçılar da canlı telefon bağlantılarıyla katılarak kitaplar hakkında düşünceleri alınıyor. Ayrıca yeni çıkan albümleri ve çalışmaları hakkında son bilgiler dinleyicilerle paylaşılıyor.

Programa dizi oyuncuları da konuk alınıyor. En son programda, Payitaht Abdulhamit dizisinde Tahsin Paşa olarak rol alan Bahadır Yenişehirlioğlu olarak katıldı ve kendisiyle kitaplarla ilgili güzel bir söyleşi yapıldı.

Her hafta Cumartesi günü saat 13.30’da başlayan programı FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net adresinden de tüm dünyada canlı olarak dinleyebilirsiniz.