Hayır Çarşısına Büyük İlgi

0
123

Bülbülzade Vakfı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri” 07-08-09 Haziran tarihlerinde Ali Topçuoğlu Camisi avlusunda yapıldı.

07 Haziran Cuma günü başlayan Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinin Mayıs ayında Şahinbey Parkında yapılması planlanmış, ancak hava muhalefeti sebebiyle yapılamamıştı. Milletimizin ve gönüllülerimizin yoğun ilgi gösterdiği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimize Vakıf Başkanımız Turgay Aldemir, Şehitkâmil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’da katılarak hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Hayır Çarşımızda gönüllülerimiz tarafından hazırlanan el emeği göz nuru örgüler, çeyizler, yöresel yemekler, pastalar ve tatlılar katılımcılar tarafından tam not aldı. Çarşımızda; giyim reyonu, çeyiz reyonu, döner reyonu, gözleme reyonu, yemek reyonu, pasta ve tatlı reyonu, dondurma ve çerez reyonu, ayakkabı reyonu, zücaciye reyonu, mefruşat reyonu yer aldı.

Evde Karakter Eğitimi öğrencileri ve Yetim Komisyonu öğrencilerinin de çeşitli etkinlikler yaparak katıldığı Hayır Çarşımızda Aile Eğitimi Sertifika Töreni de yapıldı. Bülbülzade Vakfı Aile Eğitimi Komisyonu tarafından başarıyla uygulanan Aile Eğitimi Seminerlerine katılan ailelere katılım sertifikaları Komisyon Başkanı Mesut Aydağ’ın sunumuyla vakıf yetkilileri tarafından takdim edildi.

Bülbülzade Vakfı olarak Hayır Çarşımıza ve Bahar Şenliklerimize maddi manevi katkıda bulunan tüm gönüllülerimize teşekkürü bir borç biliyor, iyilik yolunda çalışmalarının devamını diliyoruz…