Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Başladı

Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Başladı

0
Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Başladı

Bülbülzade Vakfı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri 12 Mayıs Perşembe günü Festival Park’ta başladı.

Bülbülzade Vakfı’nın ihtiyaç sahiplerinin yararına her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri bu sene Festival Park’ta yapılıyor.

12-13-14-15 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinin açılışı 12 Mayıs Perşembe günü yapıldı.

Gıda, çeyiz, giyim, yöresel yemekler, tatlı, pasta, döner, kitap, halı, züccaciyeye kadar birçok standın yer aldığı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri’nde yapılacak etkinliler şöyle; İstikrar Spor Kulübü; aba güreşi, aikido, tekvando, judo gösterileri, Evde Karakter Eğitimi Komisyonu; çocuk programı ve çocuk oyunları, halk oyunu gösterileri, Katre Sanat Merkezi; şiir dinletisi, canlı müzik şölenleri yer alacak.

Gaziantep genelinden birçok ziyaretçinin ağırlandığı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri’nde; İyilikder, Bülbülzade Vakfı Yaz Okulu, İstikrar Spor Kulübü Yaz Okulu ile Yetim Komisyonu stantları açılarak tanıtımları yapılıyor.

Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri 13-14-15 Mayıs tarihlerinde yapılacak etkinliklerle devam edecek.