Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı ‘Haydi Rabbinize Yönelin’ Kitabı Tahlil Edildi

‘Haydi Rabbinize Yönelin’ Kitabı Tahlil Edildi

0
‘Haydi Rabbinize Yönelin’ Kitabı Tahlil Edildi

Bülbülzade Vakfı Esnaf Komisyonu üyelerinin aylık olarak düzenlediği kitap tahlili programında bu ay Dr. Mecdi El-Hilali’nin “Haydi Rabbinize Yönelin” kitabı tahlil edildi.

Bülbülzade Vakfı Esnaf Komisyonu üyeleri tarafından aylık düzenlenen kitap tahlili programında bu ay Dr. Mecdi El-Hilali’nin Beka Yayınları’ndan çıkan “Haydi Rabbinize Yönelin” kitabı tahlil edildi.

7 Ocak Perşembe günü Bülbülzade Vakfı Büyük Mescidinde yapılan kitap tahlili programına Esnaf Komisyonu Başkanı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

Bülbülzade Vakfı Esnaf Komisyonu Başkanı Yunus Atilla Hamallar tarafından sunumu yapılan programda, kitabın tahlili dinleyicilerle paylaşıldı. Sunumun ardından izleyicilerden gelen sorular yanıtlandı.

Kitaptan Bir Bölüm:

“Bizden önce kabirlere milyarlarca insan gitti. Onlarında bizim gibi hayalleri ve arzuları vardı. Onlar, dünyaya dalmışlardı; onun sevgisiyle akşamı ediyor ve onun sevgisiyle sabaha çıkıyorlardı. Derken beklemedikleri bir şey onlara geliverdi. Ruhlarını almak isteyen ölüm meleği karşılarına çıktı. Şaşırdılar. Çünkü bu, onların asla hesaplamadığı bir şeydi. Dünyevi gelecek hesapları, o anda ölümün gerçekleşmesi ihtimaline yer vermiyordu. Ancak artık ölümle karşı karşıyaydılar ve o anda istedikleri tek şey dünyaya geri dönmekti.”