Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Hayat Yolu Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

Hayat Yolu Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

0
Hayat Yolu Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

Ülkemizde yaşayan Filistinliler tarafında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan Hayat Yolu Derneği Yönetim Kurulu üyeleri vakfımızı ziyaret etti.

Filistinliler tarafında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan Hayat Yolu Derneği Yönetim Kurulu üyeleri vakfımızı ziyaret etti.

Ülkemizde yaşayan Filistinliler tarafında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan Hayat Yolu Derneği Yönetim Kurulu üyeleri vakfımızı ziyaret etti. 27 Kasım Cuma günü gerçekleştirilen ziyarete Hayat Yolu Derneği Başkan Yardımcısı İhab İsavi, proje sorumlusu Abdulcabbar Çelebi ve beraberindeki heyet katıldı. Görüşmede Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir ve Anadolu Platformu Suriye Koordinatörü Mahmut Kaçamzer ile görüşen heyet üyeleri projelerinden bahsederek ortak yürütülebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Toplantının ardından ziyaret anısına Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir’e plaket takdim edildi. Başkan Turgay Aldemir’de konuklarına Arapçaya çevrilen Zamanın Ruhu ve Bilgi ve Bilinç kitaplarını hediye etti.