Ana Sayfa Kuruluşlar Darende Güldeste Eğitim Kültür ve Sos. Yardımlaşma Derneği Güldeste Derneği Sportif Etkinlikler Ödül Töreni Gerçekleşti

Güldeste Derneği Sportif Etkinlikler Ödül Töreni Gerçekleşti

0
Güldeste Derneği Sportif Etkinlikler Ödül Töreni Gerçekleşti

2014 yılı GPDP-I kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Darende Güldeste Derneğinin yaptığı “Bilinçli Gelecek; Bilinçle Gelecek” projesinin sportif etkinliklerinde derece yapan gençler, düzenlenen programda ödüllerini aldılar.

Ödül almaya hak kazanan gençlere ödüllerini ilçe belediye başkan vekili Tacettin Ateş, ilçe emniyet müdürü Arif Köse, ilçe jandarma komutanı Üsteğmen Rauf Özgenç ve ilçe milli eğitim müdürü Fevzi İnce takdim etti.

 

Milli eğitim müdürü İnce yaptığı açıklamada şunlara değindi; “Darende Güldeste Derneğini yapmış olduğu bu bilinçli proje dolayısıyla kutluyorum. Bizlerde milli eğitim olarak gençlerin eğitimi, gelişimi ve sosyal sorumluluklarını öğrenmelerinde yapılacak tüm faaliyetlere destek olacağımızı belirtiyorum. Toplumumuzun temel taşı olan gençlerin, sivil toplum kuruluşları tarafından gerçekleştirilen bu tür faaliyetlere daha fazla katılım göstermelerini tavsiye ediyorum” dedi.

 

Proje koordinatörü Akif Ateş ise “düzenlediğimiz programa katılan daire amirlerine teşekkür ediyorum. Bu denli güzel faaliyetleri bünyesinde taşıyan projemize vermiş oldukları destek bizlere hayli moral vermiştir. Bundan sonraki faaliyetlerimizde daha fazla gencimizle beraber olacağımıza inanıyorum” dedi.