Gökkuşağı'nda Teşkilatlanma Toplantısı

0
Gökkuşağı'nda Teşkilatlanma Toplantısı

Gökkuşağı Derneğinin Mart ayı teşkilatlanma toplantısı 05 Mart günü gerçekleşti. Toplantıya Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Başkanı Turgay ALDEMİR ve Platform Genel Sekreteri Hüseyin ÖZHAZAR katıldılar.

Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin Mart ayı teşkilatlanma toplantısı 05 Mart 2011 Cumartesi günü gerçekleşti.

Toplantıya Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Başkanı Turgay ALDEMİR ve Platform Genel Sekreteri Hüseyin ÖZHAZAR katıldılar. Yaklaşık yedi saat süren toplantıya tüm komisyon sorumluları katıldılar.

Dernek Salonunda gerçekleşen toplantıyı Gökkuşağı Derneği Başkan Yardımcısı, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı aynı zamanda Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Üyesi Özkan SOYLUOĞLU yönetti.

Toplantının sonunda söz alan ALDEMİR; Komisyon çalışmalarını gayet iyi derecede ve olumlu bulduğunu belirterek; Sekreterya oluşturmanın toplantı işleyişini kolaylaştıracağını, Anadolu Platformu ve Gökkuşağı Derneği olarak ülkemizin geleceği için umut olduğumuzu, değer merkezli çalışmalarla, sokaklara inip toplumun değişim ve dönüşümünü sağlayacak hizmetler gerçekleştirmek gerektiğini belirtti.