Gençlik Kuruluşları Birliği’nin Başkanları İftarda Buluştu

0
287

Gençlik Kuruluşları Birliği’nin Başkanları, Anadolu Öğrenci Birliği’nin düzenlediği iftar programında bir araya geldi.

Gençlik Kuruluşları Birliği’nin Başkanları, Anadolu Öğrenci Birliği’nin 22 Mayıs 2018 Çarşamba günü düzenlediği iftar programında bir araya geldi.

AÖB Genel Merkezi’nde buluşan başkanlara hitaben bir konuşma yapan AÖB Genel Başkanı Mesut Çaça, “Saygıdeğer başkanlarım, kıymetli dostlar hepiniz iftar programımıza hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, eylemselliğimizi kuvvetli kılsın. Zaman ayırıp geldiğiniz için hepinize ayriyeten teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Gençlik Kuruluşları Birliği Genel Sekreteri Mahmut Nurullah Dündar başkanlarla yapılacak toplantıyı ve program akışını takdim etti.

“Gençlik kuruluşları olarak bir araya gelmek, birlikte ortak iş yapmak ve bunu daha ileriye taşımak için bugün bir araya gelmemiz oldukça anlamlı” diyen Dündar, daha sonra genel gündem değerlendirmesi ve toplantı gündem maddeleri akışına göre toplantıyı devam ettirdi.

Program, hasbihal ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Toplantıya gençlik kuruluşlarından şu STK’lar katılım sağladı: Genç Ensar, Genç TÜMSİAD, Milli Birlik Cemiyeti, Medeniyet Gençliği, Genç İGİAD, Genç İDSB, Genç IHH, Genç Hareket, Genç Memur-Sen, Genç Önder, Genç Birlik, MTTB, Genç MÜSİAD

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz