Gençler Ödüllerine Kavuştu

0
192

Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu’nun düzenlediği “Bil ve Yaşa” yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu’nun “Ahlak Timsali Peygamberimizi Bil ve Yaşa” başlığıyla düzenlediği ve 46 ayrı okuldan yaklaşık 150 öğrencinin katılım gösterdiği ödüllü siyer yarışmasının ödülleri sahiplerine takdim edildi.

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir’in “Ona Yolculuk” adlı eserinden sorumlu tutulan ve 17 Kasım Cumartesi günü yapılan yarışmada lise ve ortaokul kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri 23 Kasım Cuma günü Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonunda düzenlenen törenle verildi.

Ortaöğretim Komisyonu tarafından yapılan değerlendirmede Lise kategorisinde birinci olan Songül Sezer’e bisiklet, ikinci olan Yusuf Göktürk ve Beytullah Bilir’e teknoloji paketi, üçüncü olan Fatma Sena Bayture, Tayyip Günal ve Abdullah Ahmet Emin Coşkun’a da kitap seti hediye edilirken; Ortaokul kategorisinde birinci olan Ayda Nur Binbir’e gram altın, ikinci olan Semanur Huylu’ya teknoloji paketi, üçüncü olan İlayda Yaltı ve Emine Gülşen’e de kitap seti hediye edildi.

Ödüller, Araştırmacı Yazar Abdullah Yıldız’ın konuşmacı olduğu konferans sonrasında programın misafirleri tarafından kendilerine takdim edildi ve fotoğraf çekimi yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.