Ana Sayfa Kategoriler Haberler Gaziantep Yerel Yöneticileri Genel Merkezimizi Ziyaret Etti

Gaziantep Yerel Yöneticileri Genel Merkezimizi Ziyaret Etti

0
Gaziantep Yerel Yöneticileri Genel Merkezimizi Ziyaret Etti

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 20 Haziran 2019 Perşembe günü Genel Merkezimizi ziyaret etti.

İstanbul Kitap Kahve’de düzenlenen toplantıda konuşan Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, ”Şehir, içinde barındırdığı tüm unsurları, farklılıkları, dönüştürmeden, ötekileştirmeden yaşattığı ölçüde huzur bulur. Hiç kimsenin etnik kökeninden, dininden, mezhebinden, meşrebinden dolayı ötekileştirilmediği şehirler inşa etmemiz gerekiyor. Biz bir vakıf medeniyetiyiz. Atalarımızın inşa ettiği, ihya ettiği bu kadim şehirlerin mirasının korunması çok önemli. Bu anlamda yerel yönetimlerimize, sivil toplum örgütlerimize, hepimize düşen sorumluluklar var” dedi.

Sivil toplumun şehirler için önemine dikkat çeken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise “Önemli bir sorumluluk üstleniyorsunuz. Şehirlerimizde, özellikle gençlerin de bu sürece dahil edilmesi ile üstlendiğiniz sorumluluk çok önemli. Ben gayretlerinizden ötürü çok teşekkür ediyorum. Muvaffakiyetler diliyorum” şeklinde konuştu.

Heyete yayınlarımızın hediye edilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile ziyaret son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.