Gaziantep Valisine Hayırlı Olsun Ziyareti

0
259

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet Gaziantep Valisi Davut Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar, Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Başkanı Rabia Aldemir, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, İstikrar Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu ve Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan’dan oluşan heyet 27 Kasım Salı günü Gaziantep Valisi Davut Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Gaziantep Valisi Davut Gül’e Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir tarafından vakfın çalışmalarıyla ilgili bilgi verildi ve yeni görev yerinin hayırlı olması dilekleri iletildi.

Ziyaret sonunda vali Davut Gül’e Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanı mahsulü olan badem, nar ekşisi ile vakfın çalışmalarının anlatıldığı bülten ve kitap seti hediye edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.