Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Bülbülzade Vakfı’nda Toplandı

Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Bülbülzade Vakfı’nda Toplandı

0
Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Bülbülzade Vakfı’nda Toplandı

Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Platformu Salı günü Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde toplandı.

Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Platformu, Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Bülbülzade Vakfı Davut Özgül konferans salonunda toplandı.

9 Şubat Salı akşamı yemekli yapılan toplantıya Anadolu Tevhid Vakfı, Ayder-Davet ve Kardeşlik Vakfı, Bülbülzade Vakfı, Bilimder, Cihander Derneği, Darulhadis Cemiyeti, Eğitim Hizmet Vakfı, Ensar Vakfı, GAİMDER, Hasan Hoca İlim Yayma Vakfı, Hayrat Yardım Derneği, Hoşgör Fatih İlim Yayma Vakfı, İlim Hikmet Derneği, İlim Yayma Cemiyeti, Köprü Derneği, Medeniyet Vakfı, Memursen Gaziantep, Semerkand Vakfı, Vahdet Vakfı, Verenel Derneği’nden yetkililer katıldı.

Toplantı Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ardından tanışma ile başladı. Toplantıda ev sahibi Bülbülzade Vakfı adına İbrahim Özmantar tarafından vakfın çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Daha sonra gündem maddelerine geçildi. Gündem maddeleri olarak Suriyeli çocukların eğitimi, derneklerin üyelik talepleri ile Türkiye ve dünya gündeminden öne çıkan başlıklar değerlendirildi.

Toplantıda, bir sonraki toplantının 1 Mart Salı günü Ayder Davet ve Kardeşlik Vakfı’nda yapılmasına karar verildi.