Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

0
163

Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı 20 Ocak Pazar günü Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapıldı.

2019’un ilk bölge toplantısına; Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Anadolu Platformu Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir, Gaziantep Bölge Başkanı Mustafa Kar, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Gaziantep, Elbistan, Kâhta ve Nizip’ten üye kuruluş temsilcileri katıldı.

Toplantıda; Anadolu Platformu İstişare ve İcra Kurulu Bilgilendirmeleri, Dönem Değerlendirmeleri, Ders Halkası Envanterleri, Hizmetiçi Programlar, Etkinlik ve Salon Programları, Denetleme Kurulu Çalışmaları, Takvimleme ve Planlama, Faaliyet Raporları, Evraklar, AÖB Yarıyıl Kampları, Bölge Ziyaretleri ve Projeler ele alındı.

Gündem maddelerinin ardından komisyon oturumlarına geçildi. Komisyon oturumlarında; Vakıf ve dernek başkanları, İyilikder, Yetim Komisyonu, Evde Karakter Eğitimi, Anadolu Kadın ve Aile Derneği, Anadolu Öğrenci Birliği Yükseköğretim Birimi, Öğretmen ve Esnaf Komisyonları toplanarak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.