Ana Sayfa Kategoriler Haberler Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

0
Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı 21 Nisan Ocak Pazar günü Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapıldı.

Bu sene yapılan ikinci bölge toplantısına; Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Abdulhakim Yalçın, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir, İyilikder Genel Sekreteri Mustafa Çaylı, Gaziantep Bölge Başkanı Mustafa Kar, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Gaziantep, Elbistan, Kâhta ve Nizip’ten üye kuruluş temsilcileri katıldı.

Toplantıda; Anadolu Platformu İstişare ve İcra Kurulu Bilgilendirmeleri, 14. Anadolu Buluşması, Aile Çalıştayı, III. Âlimler Çalıştayı, Öğretmen Komisyonu ve Yeniden Yapılanma, Genel Merkez Kitap Kahve Projesi, Dönem Değerlendirmeleri, Denetleme Kurulu Raporları, AÖB Yarıyıl Kampları Değerlendirmesi, Spor Kulüpleri, Ramazan Ayı Programları, Kitap Kafe Çalışmaları, Yaz Okulu Çalışmaları, Ders Halkası Envanterleri; Verimlilik, Davet Çalışmaları ve Eğitimci Anketi ele alındı.

Gündem maddelerinin ardından komisyon oturumlarına geçildi. Komisyon oturumlarında; Vakıf ve dernek başkanları, İyilikder, Yetim Komisyonu, Evde Karakter Eğitimi, Anadolu Kadın ve Aile Derneği, Anadolu Öğrenci Birliği Yükseköğretim ve Ortaöğretim Birimi, Öğretmen ve Esnaf Komisyonları toplanarak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.