Gazi Kılıçparlar Berat Gecesi Özel Programında Konuştu

0
282

Ülfet Derneği tarafından düzenlenen Berat Gecesi Özel Programı’nın konuşmacısı Gazi Kılıçparlar oldu.

30 Nisan Pazartesi günü, Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonunda gerçekleştirilen “Berat Gecesi Özel Programı” Ülfet Derneği YK Başkanı İlahiyatçı Gazi Kılıçparlar’ın hatipliğinde icra edildi. Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu tarafından organize edilen programa dernek üye ve gönüllülerinden oluşan yaklaşık 250 kişi katılım gösterdi.

Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu üyesi Eğitimci Halit Kolan’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, daha sonra İyilikder Adana Temsilciliği gönüllülerinden Yusuf Toprak’ın Ramazan 2018 bilgilendirmesi ile devam etti.

Daha sonra sahneye gelen Kılıçparlar gecenin önemine değindi, günümüz Müslümanlarının bu gibi özel gün ve gecelere bakış açılarının nasıl olması gerektiğine dair bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunda birçok kaynaktan bilgiler de veren Kılıçparlar, İslam’ın yeterince anlaşılması ve hayata tatbik edilmesi noktasında bizi aydınlatacak olan şeylerin yine bizim çabalarımıza ve samimiyetlerimize bağlı olduğunu ifade etti.

Gazi Kılıçparlar’ın konuşmasının akabinde katılımcılarına yönelik Anadolu Öğrenci Birliği Adana Temsilciliği kız üniversite öğrencileri tarafından düzenlenen mini kermesteki ürünler ikram edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz