Fıtratım Çocuk Kulübü’nün Kutlu Günü!

0
179

Fıtrat Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği içerisinde kreş eğitimi veren Fıtratım Çocuk Kulübü, Kuran’a geçen öğrenciler için kutlama programı düzenledi.

Fıtrat Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği bünyesinde 4-6 yaş arası Montessori destekli gündüz kreş eğitimi veren Fıtratım Çocuk Kulübü her alanda öncü olmaya devam ediyor.

Eğitimlerin yanında çocukların zihin dünyalarına kodlanan özel gün algısını değiştirmeye çalışan Fıtratım Çocuk Kulübü her öğrencinin Kuran-ı Kerim'i okumaya başladığı günü çocukların en özel günü olarak ilan ediyor. Bu bağlamda kreş öğrencilerinden Tuğra Ataseven, Muhammed Salih Yıldırım ve Esma Yıldırım'ın Kuran'a geçmesi büyük bir coşku ile kutlandı.

Ailelerinin ve akrabalarının katılımı ile düzenlenen program, öğrencilerin Salavat ve Tekbirlerle salona girmelerinin ardından Kuran-ı Kerim'i okumaları ile devam etti. Mutluluklarını aileleri ve arkadaşları ile paylaşan öğrenciler, pasta ve hediyelerini özenle takdim etti. Öğrencilere ömür boyu Kuran-ı Kerimin gölgesinde bir hayat yaşaması duaları ile program sonlandırıldı.

Kameralı ortamda kreş eğitimi veren Fıtratım Çocuk Kulübü'nde eğitim başlıkları şöyledir;

Peygamberimizi Tanıyoruz

Adab-ı Muaşeret

Değerler Eğitimi

Resim Becerisi Geliştirme

Müzik Eğitimi

İngilizce Başlangıç Dil Eğitimi

Eğlenceli Matematik

Pedagog Desteği

Beyin Gelişimi Desteği

Origami

Tiyatro-Kukla

Motor Gelişimi