Fıtratder'e Ziyaret

0
Fıtratder'e Ziyaret

Bulunduğu semtte yaptığı faaliyetlerle adından söz ettiren Fıtrat Derneği her geçen gün toplumun takdirini toplamaya devam ediyor.

Çeşitli kurum, kuruluş ve esnaf birliklerine ziyarette bulunduğu gibi kendisi de kurum ve kuruluşlarca ziyaret edilmektedir.

Derneğimiz, 14 Aralık Çarşamba günü saat:19.30’da Memursen Konfederasyonuna bağlı Eğitim Bir Sen İstanbul 2 Nolu Şube Yönetimi ve Sultangazi Eğitim Bir Sen Yönetimi tarafından ziyaret edildi. Sıcak bir ortamda geçen ziyaret tanışma faslının ardından ikramlarla devam etti.

Çay ikramı eşliğinde yapılan sıcak muhabbetler ortamın havasını iyice güzelleştirdi. Dernek yöneticilerinden Sıddık KARADUMAN’ın sunumuyla kısaca Fıtratder ve üyesi olduğu Anadolu Platformu tanıtıldı. Sonrasında Platform ve Derneğimizi tanıtan kısa filmler izlendi. Yapılan çalışmaları izleyen konuklar takdirlerini bildirdiler.

Sendika yöneticilerinden Şube Teşkilatlanma Sekreteri İbrahim DEMİR ve Şube Mevzuat ve Toplu Görüşme sorumlusu Hidayet AYDIN 2 nolu Şubeyi tanıtan konuşmalar yaptılar. Karşılıklı sorularla devam eden program 22:00 sularında sona erdi.