Fıtrat Derneği’nden Kahvaltı Programı

0
206

Fıtrat Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir ile şube ve okul müdürlerini kahvaltı programında ağırladı.

Yüce Ahlak Kısa Film Yarışması vesilesi ile Fıtrat Derneği’nde Sultangazi İçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda Fıtrat Derneği adına söz alan Yönetim Kurulu üyesi Bilal Akverdi, kısaca yapılacak olan yarışmanın amacını anlatarak yarışma ile ilgili bilgilendirme yaptı. Gençliğin problemlerine vurgu yapan Akverdi, bütün bu problemlerin örnek ve önder bir kişiliğin örnekliği ile aşılabileceğini, bu şahsiyetinde Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) olduğunu vurgulayarak, bu proje ile kastımızın gençlerimizin gündemine Efendimizi (s.a.v.) taşıyabilmek olduğunu söyledi. Bilal Akverdi, projeye olan katkılarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti.

Sonrasında söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, ev sahipliğinden ve yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Fıtrat Derneği’ne teşekkür ederek çok mutlu olduklarını ve desteklerini belirtti.

Millet ve devlet olarak sanat ve sinemada geri kalındığına vurgu yapan İbrahim Demir, bu konudaki her teşebbüsü desteklediklerini, ilçedeki bütün liselerde okuyan gençlerimizin maksimum katılımı noktasında üzerimize düşen gayreti göstereceklerini ve kendi kültür havzamızdaki bütün şahsiyetler için bu tarz programlar yaparak gençlerimize anlatmamız gerektiğini vurguladı.

Sonrasında proje ile ilgili şube ve okul müdürleri ile değerlendirmeye geçildi.