Fıtrat-Der Yıl Sonu Müsameresi

0
181

Fıtrat-Der karakter eğitim kursunun yıl sonu müsameresini düzenledi. Yoğun ilginin yaşandığı programda birbirinden güzen etkinlikler göz doldurdu.

Sultangazi ilçesinde faaliyet gösteren Fıtrat Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği ilköğretim öğrenciler yönelik yıl içinde yapmış olduğu karakter eğitim kursunun yıl sonu müsameresini düzenledi. 11 Haziran Cumartesi günü saat: 18:00 – 20:30 arası düzenlenen bu gecede kurs öğrencileri birbirinden güzel gösteriler düzenlediler.  Şiirler,  ilahiler ve tiyatroların yapıldığı gece misafirlerin memnuniyetini kazandı. Şiirlerle duygulu anlar yaşatan öğrenciler tiyatro ve ilahilerle misafirleri coşturdular. Geceye katılan misafirlere selamlama konuşmasını dernek başkanı Mehmet Kırtay yaptı. Program sonunda kursa katılan öğrencilere belgeleri takdim edildikten sonra kursa katılan 55 öğrencinin tümü beraber okudukları kapanış şarkısı ile program sona erdirildi.

Müsamereye katılan aileler ve konuklar yapılan çalışmalardan ötürü dernek yönetimini tebrik ederek çocuklarına gösterilen ilden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

foto galeri için tıklayın