Ana Sayfa Kuruluşlar Fıtrat Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Fıtrat-Der Eğitimcilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Fıtrat-Der Eğitimcilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

0
Fıtrat-Der Eğitimcilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Sultangazi Eğitim-Bir-Sen, İlçe Temsilciliği Kurum Müdürleri ve işyeri temsilcileri , Fıtrat Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldi.

Açılış konuşmasını Fıtrat Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği adına yönetim kurulu başkanı Sıddık Karaduman yaptı. Sıddık Karaduman konuşmasına eğitimcilere teşekkür ederek başladı. Karaduman, "Biz var oldukça mücadelemiz var olacaktır. Mücadelemiz var oldukça da biz var olacağız. Bugün yeni bir Türkiye’den bahsediyorsak yeni bir eğitim sistemine, yeni bir ufka, yeni bir vizyona, yeni bir kişiliğe ihtiyacımız var. Yeni Türkiye tahayyülünde Hz. Muhammed (S.A.V) Önder ve rehberliğinde yeni yüreklere sarmaşığın duvara tırmandığı gibi yapışmamız gerekiyor. Bizler Fıtrat Camiası olarak dili, ırkı, örfü, adeti ne olursa olsun insanlık temelinde bir araya getirmeye ve selamete ermek için eğitim camiası ile yol yürüyoruz. 7 ‘den 70′e tüm kurumlarımızla sabahı bekleyen güneş gibi, arzın imarı, neslin ısllahı için yüreklere ışık verme çabasındayız. Bizler gençliğimizi ihya etmez isek geleceğimizi inşaa edemeyiz. Geleceğimizin inşaasını hep beraber yarınlara hazırlamalıyız" dedi. 

 

Karaduman'ın konuşmasının ardından, eğitimcilerle hasbihal edildi. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından kahvaltı programı sona erdi.