Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Fidanlar Kardeşlik İçin Dikildi!

Fidanlar Kardeşlik İçin Dikildi!

0
Fidanlar Kardeşlik İçin Dikildi!

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ve İyilikder Adana Temsilciliği, Karaisalı’da yetim aileler ve OKE öğrencilerinin katıldığı geniş katılımlı bir “Fidan Dikimi” etkinliği düzenledi.

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ve İyilikder Adana Temsilciliği, yetim ailelerinin, Okulda Karakter Eğitimi (OKE) öğrencileri ve AÖB Adana Temsilciliği üniversite öğrencilerinin katılımıyla Karaisalı ilçesinde “Fidan Dikimi” etkinliği düzenledi.

15 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleşen programa Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas, Yetim Komisyonu sorumlusu Veysel Yavuz, OKE Koordinatörü Hasan Göktürk, İyilikder Adana Temsilcisi Hacer Altundağ, AKADDER Adana Temsilcisi Ayşegül Kılıçparlar, ANESİAD YK üyesi Aydın Kaya, Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri, yetim aileleri, Okulda Karakter Eğitimi (OKE) Projesi öğrencileri, Çukurova Üniversitesi öğrencileri, Erdemli Gençlik Kulübü üyeleri ve ailelerinden oluşan yaklaşık 300 kişi katıldı.

Fidan dikimi etkinliği, yapılan kısa konuşma ve bilgilendirmelerin akabinde gerçekleşti. Çocuklar ve yetişkinler sembolik fidan dikimleri yaparak günü anlamlandırdı. Daha sonra da Karapınar Mevkii’ne geçilerek piknik yapıldı.

Piknik programında üniversite öğrencileri yetim çocuklarla yakından ilgilenip kendileriyle çeşitli oyunlar oynayarak yarışmalar düzenledi. Yapılan ikramların ardından etkinliklere devam edildi ve program sonlandırıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.