Fidan Kitap Kafe’den 15 Temmuz Etkinliği

0
Fidan Kitap Kafe’den 15 Temmuz Etkinliği

Fidan Kitap Kafe Projesinin sona ermesi dolayısıyla ve 15 Temmuz’un yıl dönümü münasebetiyle öğrenciler tarafından etkinlik düzenlendi.

Fidander tarafından yürütülen, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında desteklenen “Fidan Kitap Kafe” projesinin sona ermesi dolayısıyla ve 15 Temmuz’un yıl dönümü münbasebetiyle öğrenciler tarafından Fidander’de bir etkinlik düzenlendi.

11 Temmuz Çarşamba günü dernek merkezinde düzenlenen etkinliğe dernek üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Etkinlik dolayısıyla bir konuşma yapan Fidan Kitap Kafe Proje Koordinatörü Cavit Karakaş, proje ile öğrencilerin hizmetine 3 binden fazla kitap sunduklarını belirterek, “Bu proje ile yetiştirdiğimiz fidanlar büyüyecek ve mahallesine, şehrine, ülkesine ve dünyaya hayırlı birer insan olacaklar” dedi.

Konuşmanın ardından öğrenciler tarafından hazırlanan şiir, marş, ezgi ve müzik dinletisi gerçekleştirildi. Salondakiler tarafından büyük bir beğeni ile izlenen etkinliklerin ardından Fidan Kitap Kafe tarafından düzenlenen şiir, makale ve satranç yarışmalarında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

Program sonunda öğrencilere çeşitli ikramlar yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.