Eyüp İHL Öğrencileri Kahvaltıda Buluştu

0
121

28 Nisan Pazar günü Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı ortaöğretim kız komisyonu Eyüp İmam Hatip Lisesi kız öğrencilerine yönelik Akdav Genel Merkezi’nde kahvaltı düzenledi.
Kahvaltıya ortaöğretim kız komisyonu ve 33 öğrenci katıldı. Kahvaltının ardından ortaöğretim kız komisyonu sosyal medya ve basın sorumlusu Sümeyye Pak ortaöğretim komisyonunun amacı, vizyonu ve faaliyetleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Konuşmasında; gençlerin ahlaki değerlerine sahip çıkan, kişiliğine güven duyulan, yaşadığı çağın sorunlarına duyarlı, özgüven sahibi, ufku açık, azimli bireyler olmaları gerekliliğinden bahsetti. Ortaöğretim çalışmalarının da bu konuda gençlere faydalı olduğuna vurgu yaptı.

Kahvaltı, Anadolu Platformu tanıtım filmi ve ortaöğretim kız komisyonu faaliyet slaytı izlenerek devam etti.

Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ramazan Kayan, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İbrahim Bahar ve Akdav Teşkilatlanma Sorumlusu ve Anadolu Platformu 3. Bölge Sekreteri Sıddık Karaduman ziyaretleriyle kahvaltı sonlandırıldı.

Son olarak öğrencilere, ortaöğretim kız komisyonunun kutlu doğum haftası sebebiyle hazırladığı hadis yazılı mini şeker bohçaları hediye edildi.