Ana Sayfa Manşet Haberi “Evlerinize Konuk Oluyoruz”

“Evlerinize Konuk Oluyoruz”

0
“Evlerinize Konuk Oluyoruz”

Teşkilat Toplantıları Sanal Ortamda Yapılıyor

Anadolu Platformu bağlı il ve ilçelerdeki vakıf ve dernek yöneticileriyle teşkilat toplantıları sanal ortamda yapılıyor.

Anadolu Platformu İcra Kurlu Başkanı Turgay Aldemir ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar’ın katılımıyla yapılan toplantılarda il ve ilçelerdeki çalışmalar, korona virüs salgını, Türkiye ve dünya gündemine dair değerlendirmeler, genel merkez çalışmaları, ramazan çalışmaları, yönetim toplantıları ve ders halkaları gibi konular ele alınıyor.  Platform genel merkezi tarafından başlatılan “Evlerinize Konuk Oluyoruz” projesi kapsamında yapılan toplantılarda; üye derneklerin yönetim kurulu toplantılarına ve Türkiye genelindeki grupların ders halkası ve kitap tahlili programına konuk olunuyor.

Bu kapsamda; 16 Nisan’da Öğretmen Komisyonu, 17 Nisan’da Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD), 18 Nisan’da İcra Kurulu, 19 Nisan’da Adana ili, 22 Nisan’da Mersin ve Osmaniye illeri, 23 Nisan’da Elbistan ilçesi, 25 Nisan’da Strateji Kurulu, 26 Nisan’da Tatvan ilçesi, 27 Nisan’da Manisa ili, 28 Nisan’da Alanya ilçesi, 29 Nisan’da Kahramanmaraş ili ve 30 Nisan da ise İstanbul Mektep-Der yönetim kurulu toplantıları yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.