Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Esnaf Komisyonu Bilgi ve Bilinç’i Tahlil Etti

Esnaf Komisyonu Bilgi ve Bilinç’i Tahlil Etti

0
Esnaf Komisyonu Bilgi ve Bilinç’i Tahlil Etti

Bülbülzade Vakfı Esnaf Komisyonunun aylık olarak düzenlediği kitap tahlili programında bu ay Turgay Aldemir’in “Bilgi ve Bilinç” kitabı tahlil edildi.

Bülbülzade Vakfı Esnaf Komisyonunun bu yıl ikincisini düzenlediği kitap tahlili programında Turgay Aldemir'in “Bilgi ve Bilinç” kitabı, kitabın yazarı Turgay Aldemir’in katılımıyla yapıldı. 22 Ocak Perşembe günü Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda yapılan programa Esnaf Komisyonu Başkanı Yunus Atilla Hamallar, komisyon üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Program dolayısıyla bir konuşma yapan Esnaf Komisyonu Başkanı Yunus Atilla Hamallar komisyon olarak İyilikder'in yardım çalışmalarına yaptıkları katkıları, semt çalışmaları ve ANESİAD'ın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yunus Hamallar'ın konuşmasının ardından kitabın sunumuna geçildi. Sunumu kitabın yazarı Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir yaptı. Aldemir sunumunda kitabı niçin yazdığını, bilginin Müslümanlar açısından ne anlam ifade ettiğini, bilginin zamana göre güncellenmesini ve bilgi üretmenin önemi çarpıcı örneklerle dinleyicilere aktardı.

Sunumun ardından soru cevap kısmına geçildi. Soru cevap kısmının ardından program, yapılan ikramların ardından sona erdi.