Erdemli Gençlik Hareketi Filizleniyor

0
225

Anadolu Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Gazi Kılıçparlar Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek Erdemli Gençlik Kulübü üyeleriyle hasbihalde bulundu.

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi Ortaöğretim Komisyonu öğrencileri tarafından Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde kurulan ve Adana genelindeki diğer liselerde de yaygınlaşması için çalışmalarda bulunulan Erdemli Gençlik Kulübü'nü ziyaret etmek üzere Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret eden Anadolu Platformu Yön. Kur. Üyesi ve Ülfet Derneği Yön. Kur. Başkanı Gazi Kılıçparlar'ın okuldaki ilk ziyareti Müdür Seyfullah Sarıaslan'a oldu.

 

31 Aralık Salı günü gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Seyfullah Sarıaslan'a yeni görev yerinde hayırlı olsun dileklerini sunan Gazi Kılıçparlar, bir müddet sohbette bulunarak okuldaki işleyiş hakkında bilgi aldı. Ziyaretten oldukça memnun kaldığını belirten Sarıaslan, teşekkür etti. 

 

Ardından Adana Kent Konseyi Öğrenci Meclis Başkanı Muhammed Şamil Kılıçparlar ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle biraraya gelen Gazi Kılıçparlar, okuldaki öğrencilere yemek ikramında bulunarak okulda kuruluşu yeni gerçekleşen ve faaliyetlerini genişleterek sürdüren Erdemli Gençlik Kulübü üyeleriyle buluştu.

 

Tanışma aşamasının akabinde öğrencilere yapmış oldukları işlerin önemini belirten bir konuşma yapan Kılıçparlar, İmam Hatip Lisesi öğrencisi olmanın öğrencilerin kendileri üzerindeki vicdani sorumluluklardan bahsetti. 28 Şubat ve öncesi dönemlerde yaşanan sıkıntılara değinen Kılıçparlar, mevcut ortamdan doğan fırsatları iyi değerlendirmenin, gelecekteki riskleri ortadan kaldıracağından ve kalifiye insan yetiştirilmesi anlamında büyük bir hayra vesile olacağını söyledi.