Enerji Yolları ve Küresel Sisteme Etkileri

0
173

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu tarafından düzenlenen öğretmen hasbihal seminerlerinde bu hafta “Enerji Yolları ve Küresel Sisteme Etkileri” masaya yatırıldı.

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu tarafından düzenlenen öğretmen hasbihal seminerlerinin bahar dönemi üçüncü seminerinde “Enerji Yolları ve Küresel Sisteme Etkileri” masaya yatırıldı.

23 Mart Cuma günü Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) Konferans Salonunda yapılan seminere Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu Başkanı M.Hıdır Akaslan ve çok sayıda davetli katıldı.

Önder Arslan’ın moderatörlüğünde yapılan oturumda “Enerji Yolları ve Küresel Sisteme Etkileri” başlıklı sunumu Şehitkâmil Sosyal İşler Müdürü Remzi Yılmaz gerçekleştirdi.

Remzi Yılmaz sunumunda enerji yolları ve küresel sistem, uluslararası doğalgaz boru hatları projeleri, dünyada kurulu nükleer santraller, elektrik üretiminde nükleer enerjinin payı, enerji kaynakları tüketim oranları, Türkiye’de elektrik üretimi, Türkiye’deki petrol ve doğalgaz hatları, dünyada enerji savaşları ve küresel sistemden bahsetti.

Sunumun ardından program soru-cevap kısmı ile devam etti. Öğretmen hasbihal seminerlerinin üçüncü oturumu soru cevap kısmının ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz