En Güzel Pasta İçin Yarıştık

0
128

Ortaöğretim Komisyonu kız öğrenciler arasında ilginç yarışmalar düzenledi. Bir birinden güzel sahnelerin yaşandığı Programa ilgi memnun ediciydi.

AKDAV Ortaöğretim Komisyonu Kız Çalışmaları hızla devam  ediyor. Özel ders gruplarından kahvaltı organizasyonlarına, konulu panellerden etkinliklere kadar ortaokul ve liseli öğrencilere çeşitli imkanlar sunuluyor.

Bu etkinliklerden biri de 23.03.2012 tarihinde yapılan ‘HAYDİ PASTA YAPIYORUZ’ yarışması. Yarışmaya farklı liselerde okuyan, ders gruplarında bulunan öğrencilerle birlikte 35 kişi katıldı. Bu yıl ilki düzenlenen yarışma geleneksel hale gelecek.

‘HAYDİ PASTA YAPIYORUZ’ üst başlıklı yarışmada öncelikle Anadolu Platformu ve üniversiteyi kazandıklarında onlara sahip çıkacak olan Anadolu Öğrenci Birliği tanıtılarak slayt gösterimi yapıldı. 

Akdav Ortaöğretim Komisyonu Kız Çalışması teşkilatının organize ettiği yarışmada pasta yarışması dışında bilgi ve akrostiş yarışmaları da düzenlendi. Yapılan tüm etkinliklerinde eğlenmeyle beraber birliktelik ve dayanışmayı esas alan komisyon bu organizede de aynı misyonu devam ettirdi.

Liseli öğrencilerin motivasyonlarını arttırıcı bu yarışmada her yarışmanın ayrı ayrı birincileri ödüllendirildi.

Bilgi Yarışması Birincileri

Melek SONAKALAN

Tuba SARI

Özlem

Hacer

Nazlı

Akrostiş Yarışması Birincileri

Kübra ERSİN

Beyza Çinkar

Şüheda Sarıkaya

Leyla Çakır

Sena Selimefengil

Pasta Yarışması Birincileri

Zeynep ÇAMURLUOĞLU

Ayşe Betül AYDIN

Melek SONAKALAN

Kübra ERSİN

Şeyma KASAP

Şeyma EKER

Beyza ÇİNKAR