Ekim Ayı Teşkilat Toplantısı Yapıldı

0
154

Bülbülzade Vakfı Ekim ayı teşkilat toplantısı 8 Ekim Pazartesi günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapıldı.

Aylık olarak yapılan toplantıya Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları katıldı.

Toplantıda; Yetim Komisyonu, Evde Karakter Eğitimi Komisyonu ve Ortaöğretim Komisyonunun çalışmaları masaya yatırıldı. Komisyon yetkilileri; komisyonların yıllık faaliyetleri, hali hazırdaki ders grupları, gelecek dönem yapılacak faaliyetler ve komisyon üyelerinin görev dağılımları ile ilgili bilgiler verdi.

Toplantıda ayrıca; komisyonların toplantı tutanakları, önceki teşkilat toplantısında alınan kararların dönütleri, Anadolu Platformu genel merkezindeki icra, istişare, teşkilat toplantılarıyla ilgili bilgilendirmeler, yıllık planlar, eğitimcilerin eğitimi, burslar, tüm birimlerin dönem başı ders halkası bilgileri ve işlenen müfredatlar, istişare sohbeti değerlendirmesi, Katre Sanat Merkezi kursları ve halka açık sohbet konuları müzakere edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.