EKE’den “Hoş Geldin Namazım” Programı

0
205

Ülfet Derneği EKE Komisyonu, Namaz Eğitimi Kampı’nda başarı gösteren öğrencileri için “Hoş Geldin Namazım” programı düzenledi.

Ülfet Derneği EKE (Evde Karakter Eğitimi) Komisyonu tarafından Yüreğir ilçesi Kiremithane bölgesinde faaliyette bulunan öğrenci gruplarındaki çocuklara yönelik verilen 4 haftalık Namaz eğitimleri tamamlandı. Eğitim sonrasında çocukların almaya hak kazandıkları sertifika ve hediyeler, M. Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İHL Konferans Salonu'nda düzenlenen programla verildi.

"Hoş Geldin Namazım" programına Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ülfet Derneği Genel Sekreteri Yakup Kölay ile EKE Komisyonu Başkanı Şeyma Bulut ile birlikte çok sayıda eğitimci, öğrenci ve veli katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, EKE Tanıtım Sinevizyonu'nun izlenmesi ile devam etti. Daha sonra Ülfet Derneği EKE Komisyonu Başkanı Şeyma Bulut, bir açılış konuşması yaparak velilere EKE'nin ne olduğu ve uygulanış biçimi hakkında bilgi verdi.

Şeyma Bulut’un konuşmasının ardından söz alan Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar da bir selamlama konuşması gerçekleştirerek EKE'nin önemine vurgu yaptı.

Konuşmaların ardından öğrenciler tarafından çeşitli gösteriler yapıldı.

Öğrencilere 4 haftalık namaz eğitimleri sonrasında almaya hak kazandıkları sertifikalar ve hediyeleri eğitimciler tarafından takdim edildi.