Ana Sayfa Kuruluşlar Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı EKE Aylık Toplantı ve Kahvaltı Programı

EKE Aylık Toplantı ve Kahvaltı Programı

0
EKE Aylık Toplantı ve Kahvaltı Programı

İstanbul’un çeşitli semtlerinde çalışmalarını sürdüren EKE grubu eğitimcileri Zeytinburnu’nda bir kahvaltıyla bir araya geldi. Eğitimcilerle düzenli olarak yapılan aylık toplantıların 5.si de bu mekanda gerçekleşti.

Aylık toplantıların 5.si’ni düzenleyen eğitimciler, toplantıyı hem farklı bir mekanda hem de farklı bir havada gerçekleştirdiler. Düzenlenen kahvaltıya EKE sorumlusu Menşure Özhazar ve grup eğitimcilerinin haricinde, ortaöğretim istişaresinden katılımlar da oldu. İstanbul’un çeşitli semtlerinden kalkıp gelen misafirler, hem kahvaltılarını yaptılar hem de EKE hakkında değerlendirmelerde bulunup fikir beyan ettiler. Organize edilen bu kahvaltıya üniversite kız öğrenciler sorumlusu Kamer Çamurluoğlu’nun ve istişare grubunun da katılımı komisyonlar arası arzu edilen sıcak bir diyalog ortamının oluşmasına vesile oldu. Gruplarda yapılan çalışmalarla ilgili eğitimcilerden değerlendirmeler alındı. Akdav’dan Ahmet Çamurluoğlu ve Sıddık Karaduman, Anadolu Platformu’ndan ise Hanifi Tosun ve Hüseyin Özhazar da programa aileleriyle birlikte katıldılar.

Katılımcılar programa katıldıkları için memnun olduklarını belirttiler ve bu sıcak ortamın bozulmaması için sık sık görüşmek isteklerini dile getirdiler.