Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Eğitimcilerin Eğitimi Ders Planlaması Toplantısı Yapıldı

Eğitimcilerin Eğitimi Ders Planlaması Toplantısı Yapıldı

0
Eğitimcilerin Eğitimi Ders Planlaması Toplantısı Yapıldı

Bülbülzade Vakfı bünyesinde ders halkalarını yöneten eğitimcilere yönelik düzenlenen Eğitimcilerin Eğitimi ders planlaması toplantısı 12 Ekim Cuma günü yapıldı.

Yeni dönemin ders planlamasını düzenlemek amacıyla BEKAM’da yapılan toplantıya Bülbülzade Vakfı Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar, komisyon başkanları ve ders halkalarını yöneten eğitimciler katıldı.

Toplantıda, Bülbülzade Vakfı’nın insanlığın iyiliği için örgütlenmiş yapı olduğu ve bu örgütlülüğünün devam etmesi için ders halkalarının öneminden bahsedildi. Toplantıda ayrıca, ders disiplini, ders devamlılığı, sosyal bilimleri konuşarak yol almak, dünyadaki hızlı değişimi çözümlemek için bu derslere olan ihtiyaç ele alındı.

Eğitimcilerin eğitimine dönük dört farklı başlıkta oturumlar yapılacağı belirtilen toplantıda bu oturumların; Mehmet Ali Eminoğlu tarafından “Çağdaş Dönemde Ortadoğu Okumaları”, İbrahim Özmantar tarafından “Çağdaş Dönemde İslami Hareketler”, Hıdır Akaslan tarafından “Çağdaş Dönemde Düşünce Mimarlarımız”, Mesut Aydağ tarafından “Çağdaş Dönemde Türkiye Yakın Tarihi” olduğu ve 15 günde bir oturumların yapılacağı vurgulandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.