Ana Sayfa Komisyon Haberleri Evde Karakter Eğitimi Komisyonu Eğitimciler Hizmetiçi Programında Bir Araya Geldi

Eğitimciler Hizmetiçi Programında Bir Araya Geldi

0
Eğitimciler Hizmetiçi Programında Bir Araya Geldi

Ülfet Derneği EKE ve Ortaöğretim Komisyonu eğitimcileri, ortaklaşa Hizmetiçi Eğitim Programı düzenledi.

Yeni eğitim sezonunda çalışmalarının verimliliğini ve niteliğini artırmayı hedefleyen Ülfet Derneği Evde Karakter Eğitimi (EKE) ve Ortaöğretim Komisyonu, tüm ders halkalarının eğitimcilerini düzenledikleri Hizmetiçi Eğitim Programı’nda bir araya getirdi.

20 Ekim Cumartesi günü Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa Evde Karakter Eğitimi (EKE) Komisyonu Başkanı Şeyma Bulut, Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas ile komisyon üyeleri ve ders halkası eğitimcilerinden oluşan yaklaşık 50 kişi katıldı.

Eğitimci Yazar Vedah Kahyalar’ın “Değerler Eğitimi”, Eğitimci Yaşar Çıraklı’nın “Sınıf Yönetimi” ve Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Eğitimci Mehmet Makas’ın “Eğitimde Yapıcılık ve Gönüllülük Esaslığı” başlıklarında sunumlar yaptıkları hizmetiçi eğitim programı, interaktif bir ortamda icra edildi.

Çocuklar ve gençlerin eğitiminde güncel ve sosyal becerilerle başarı ve verim sağlanabileceğini ifade eden eğitimciler konuya dair bilgiler paylaştı. Program sonrasında EKE eğitimcilerine derslerinde yapacakları etkinliklerde kullanmaları üzere kırtasiye dağıtımı yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.