Eğitimciler Hizmetiçi Programında Bir Araya Geldi

0
181

Ülfet Derneği Öğretmen ve Esnaf Komisyonları, ders halkaları katılımcıları ve eğitimcilerine yönelik müfredat ve işleyiş verimliliği başlıklarını kapsayan bir hizmet içi eğitim programı düzenledi.

12 Kasım Pazartesi günü Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonu’nda düzenlenen ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar ile dernek Genel Sekreteri Yakup Kölay’ın birer sunum yaptığı hizmetiçi eğitim programına Öğretmen Komisyonu ve Esnaf Komisyonu ders halkaları eğitimcileri ve kısmi katılımcılardan oluşan yaklaşık 110 kişi iştirak etti.

Kur’an tilavetiyle başlayan program daha sonra Ülfet Derneği Genel Sekreteri Yakup Kölay’ın “Ders Halkalarının Verimliliği” başlıklı sunumu ile devam etti. Kölay’ın sunumunun akabinde Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar kürsüye gelerek eğitim müfredatları ile Anadolu Platformu’nun fikriyat yapısına dair somut örnekler verdiği bir konuşma gerçekleştirdi.

Yapılan sunumların ardından eğitimciler, “Amaç, Davet, Sosyal Etkinlikler ve Fikriyat” başlıkları altında atölye çalışmalarına geçerek konu hakkında kendi fikirlerini beyan ettiler. Raporlamaların da yapıldığı atölye çalışmaları sonrasında program sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.