Ana Sayfa Kuruluşlar Eğitimciler Etkili Öğretmenlik Konulu Seminerde Buluştu

Eğitimciler Etkili Öğretmenlik Konulu Seminerde Buluştu

0
Eğitimciler Etkili Öğretmenlik Konulu Seminerde Buluştu

Eğitim camiası, Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu tarafından düzenlenen “Etkili Öğretmenlik” konulu seminerde bir araya geldi.

Şubat ayı içerisinde Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği ile Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle yürürlüğe giren Eğitimin Gücü projesi kapsamında 8 Nisan Çarşamba günü tertip edilen "Etkili Öğretmenlik" konulu seminere ilgi yoğun oldu.

 

Eğitimci-Yazar Muhammed Yılmaz’ın konuşmacı olduğu ve Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminer programına;  Anadolu Platformu YK Üyesi ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu Başkanı Resul Yüceli, Öğretmen Komisyonu üyesi eğitimci ve okul müdürleriyle beraber yaklaşık 100 kişi katıldı.

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Gazi Kılıçparlar, yürüttükleri projelerle birlikte birçok farklı etkinliğe daha imza atacaklarını belirtti. Öğrencilerle iletişim alanında uzmanlık sahibi olan Eğitimci Muhammed Yıldız’ın kendine has üslubuyla gerçekleştirdiği renkli sunumu dinleyicilerden oldukça beğeni aldı. Yılmaz, daha sonra  dinleyicilerden gelen soruları yanıtlayarak programı sonlandırdı.