Dernek ve Komisyonlar Denetlendi

0
Dernek ve Komisyonlar Denetlendi

Anadolu Platformu Denetim Kurulu, Bülbülzade Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren dernek ve komisyonları denetledi.

Ramazan Kayan, İbrahim Bahar ve Ersin Eryılmaz’dan oluşan Anadolu Platformu Denetim Kurulu 6-7 Kasım tarihlerinde Bülbülzade Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren dernek ve komisyonları denetledi.

2 gün süren denetimlerde vakıf çatısı altında faaliyet gösteren İstikrar Spor Kulübü Derneği, Mozaik Kadın ve Aile Derneği, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Fidan Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Fidander), Bilim Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Bilimder), Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim ve Yükseköğretim Komisyonları, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu, Evde Karakter Eğitimi Komisyonu, Esnaf Komisyonu, Öğretmen Komisyonu, Suriye Komisyonu, İyilikder Gaziantep Şubesi ve Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Gaziantep Şubesi’ni ziyaret ederek denetledi. Denetlemelerde dernek ve komisyonların faaliyetleri hakkında bilgi alan Denetim Kurulu üyeleri tavsiyelerde bulundu.

Denetim Kurulu üyeleri, Bülbülzade Vakfı Teşkilat toplantısına da katılarak teşkilat üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu.

Heyet, Gaziantep Üniversitesi içinde faaliyet gösteren Pusula Kitapevi’ni de ziyaret etti. Heyet üyeleri son gün Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanını ziyaret ettikten sonra Kahramanmaraş’a hareket etti.