Ana Sayfa Kuruluşlar Denizde Kahvaltı

Denizde Kahvaltı

0
Denizde Kahvaltı

Gençlik Komisyonu öğrenciler ve sorumluları ile birlikte Alanya İskelesinden bot kiralayarak öğrencilerle Tersane açıklarında kahvaltı düzenledi.

Sebilay Derneği Gençlik Komisyonu faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek komisyonun öğrencileri ile ve sorumluları ile birlikte Alanya İskelesinden bot kiralayarak öğrencilerle Tersane açıklarında kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya katılan öğrenciler komisyonun organize ettiği bu kahvaltı dolayısıyla çok memnun oldular ve hayranlıklarını ifade ettiler.

Her okul döneminden katılımın olduğu kahvaltıda Kuranı Kerim tilaveti ve öğrencilerle yapılan kısa sohbette programda gerçekleştirilen aktivitelerden bir kaçını oluşturdu. Devamında öğrencilere sunulan açık büfe kahvaltı takdir topladı. Özellikle botta açık büfe kahvaltı, komisyonun göstermiş olduğu büyük uğraşların ve fedakarlıkların ileri düzeyde olduğunu bir kez daha ifade etmiş oldu.

Gençlik Komisyonu bundan sonraki çalışmalarında da sürekli yenilik ve öncülük rolünü devam ettirmeyi amaçlamakta ve imanlı, dürüst, bilgili ve iyiliği emreden kötülükten nehyeden bir gençlik yetiştirmek için çalışmalarına devam edecektir.