‘Değişen Türkiye’de Eğitim ve Müfredat’ Kitabı Tahlil Edildi

0
185

Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu, “Değişen Türkiye’de Eğitim ve Müfredat” kitabını tahlil etti.

Yeni dönem aylık Kitap Tahlili programlarının ilkini 10 Ekim Pazartesi günü Ülfet Derneği Genel Merkezi Merve Algan Konferans Salonu’nda gerçekleştiren Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu, Anadolu Platformu 10. Öğretmen Sempozyumu tebliğlerinden oluşan “Değişen Türkiye’de Eğitim ve Müfredat” adlı kitabı tahlil etti.

Kitap Tahlili programına Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu Başkanı Resul Yüceli, ÇUDER (Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği) Başkanı İbrahim Tokgöz ile eğitimci ve idarecilerden oluşan yaklaşık 50 kişi katıldı.

Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu Başkanı Resul Yüceli’nin moderatörlüğünü yaptığı Kitap Tahlili programında Eğitimciler Halit Kolan, Mehmet Tuman, Muhittin Satıcı ve Murat Alagöz “Değişen Türkiye’de Eğitim ve Müfredat” kitabından kesitler sundu.

10. Öğretmen Sempozyumu hakkında kısa bilgiler vererek hitabına başlayan Resul Yüceli’nin ardından sunumcular, konuşmalarını gerçekleştirerek katılımcılar tarafından da okunan kitabı tahlil etti.