Ana Sayfa Kuruluşlar Kâhta Gönülkuşağı Eğitim ve Kültür Derneği Değerli Hocalarımız ve Gönül Dostlarımızla Buluştuk

Değerli Hocalarımız ve Gönül Dostlarımızla Buluştuk

0
Değerli Hocalarımız ve Gönül Dostlarımızla Buluştuk

Zaman geçse de geçmişin izleri bugünlere taşınıyor. Sadece müminlerin Allah rızası için birbirlerini ziyaret etmesi , müminlerin birbirlerini Allah için sevdiğinin işaretidir.

Zaman geçse de geçmişin izleri bugünlere taşınıyor. Sadece müminlerin Allah rızası için birbirlerini ziyaret etmesi , müminlerin birbirlerini Allah için sevdiğinin işaretidir. Muhabbetin iklimi de bu çerçeve de şekilleniyor. Yaşanmışlığın izlerini üzerinde hissettiren değerli hocalarımızı görünce daha bir mutlu olduk.  Onların bizlerin üstünde çok emekleri var. Bazı hocalarımızın ilimlerinden, bazı hocalarımızın tecrübelerinden, bazı hocalarımızın izinden yürüdük; bazı abilerin nice demli çaylarını içtik ve güler yüzlülüğünün tadına vardık.

Değerli Hocamız Ramazan Kayan'a, Malatya'dan kendisine eşlik eden İshak GÜVEN ve Mehmet KABA abilerimize  Çelikhan Eğitim-Der'den Gönül dostlarımızdan Hamdi DAĞDEVİREN Hocamıza ve Hacı Mehmet ALTINDAĞ Hocamızı ağırladık. Ziyaretlerinden ve muhabbetlerinden dolayı Kahta Gönülkuşağı Derneği olarak teşekkür ediyoruz.  Kahta  Gönülkuşağı  Derneği olarak  bu değerli şahsiyetleri ağırlamak bizleri ziyadesiyle  memnun etti. 

Gerger'teki Sülüklü Göl ve Kırkgöz'deki doğal alanda başlayan muhabbet, dernekteki kardeşlerimizle buluşarak sıcak bir ortama dönüştü. Güzel bir çay ile birlikteliğimiz hocalarımızın hakkı ve sabrı tavsiye eden dillere bıraktı.  Her güzel bir işin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da vardı.  Yolcu yolunda gerek  diyerekten değerli Hocalarımızı ve abilerimizi uğurladık.

Allah ilimlerini arttırsın, ömürlerini uzatsın, ortamlarını bereketlendirsin; bizleri de dualarından eksik etmesinler… Allah'a emanet olunuz.

KAHTA GÖNÜLKUŞAĞI DERNEĞİ