Ana Sayfa Kuruluşlar Darende Güldeste Eğitim Kültür ve Sos. Yardımlaşma Derneği Darende Güldeste Derneği’nden Sporcu Gençlere Malzeme Desteği

Darende Güldeste Derneği’nden Sporcu Gençlere Malzeme Desteği

0
Darende Güldeste Derneği’nden Sporcu Gençlere Malzeme Desteği

GPDP kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Bilinçli Gelecek Bilinçle Gelecek” projesinin malzeme desteği dağıtımları devam ediyor.

 Bu kapsamda projede aktif rol alan gençlerin her birine, Darende Güldeste Derneğinde düzenlenen bir törenle ayakkabı ve eşofman takımı hediye edildi.

 

Proje koordinatörü Akif Ateş yaptığı açıklamada şunlara değindi; “spor gençlerin zihinsel ve fiziksel gelişiminde çok önemli bir faktördür. Bizlerde Gençlik Spor Bakanlığımızın desteklerini arkamıza alarak gençlerin spora merakını artırmak ve kaynaşmalarını sağlamak adına proje kapsamında birçok spor faaliyeti gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bundan sonraki etkinliklerde de daha rahat spor yapmalarına olanak sağlamak için genç kardeşlerimize spor ayakkabı ve eşofman dağıtımı yaptık. Gençlik spor bakanlığına ve Darende güldeste derneğine şükranlarımı sunuyorum”dedi.