Darende Güldeste Derneği’nden Hastane Ziyareti

0
Darende Güldeste Derneği’nden Hastane Ziyareti

Darende Güldeste Derneği’nin yürütücülüğünü yaptığı “Bilinçli Gelecek Bilinçle Gelecek” projesi kapsamında Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Ziyarete, dernek yönetim kurulu ve projeye katılan öğrenciler iştirak etti. Güldeste Derneği'nin ziyaret ettiği Uzman Dr. Celal Alandağ, "Bu proje ile hem genç kardeşlerin toplumsan duyarlılığı güçlenmiş oluyor hem de bir kişinin bile ziyaret etmesiyle hastalarımızın morali düzelerek tedavi süreci daha da hızlanıyor. Bu tür toplumsal projelere desteğinden dolayı Gençlik Spor bakanlığına ve yürütücülüğünü yapan Darende Güldeste Derneğine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Güldeste Derneği Başkanı Murat Gülöz, sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı hastane başhekimi ve yönetimine teşekkürlerini sundu. Gülöz, tedavi gören hastalara acil şifalar dilerken, "Toplumsal projelere desteklerinden dolayı sayın Alandağ’a da müteşekkiriz” dedi.

 

Proje koordinatörü Akif Ateş, “Bu tür faaliyetlerde kendilerine desteğini esirgemeyen Darende’deki kamu kurumlarına da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Faaliyetlerimiz yıl sonuna kadar devam edecektir. Tüm gençleri bekliyoruz” açıklamasında bulundu.