Darende Güldeste Derneği’nde Masa Tenisi Turnuvaları Gerçekleşti

0
196

Darende Güldeste Derneğinin düzenlediği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, “Bilinçli Gelecek Bilinçle Gelecek” projesinin sportif etkinliklerinde biri olan masa tenisi turnuvaları Aralık ayı süresince hafta sonları dernek binasında gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Proje koordinatörü Akif Ateş konu ile ilgili olarak: “Proje kapsamında Aralık ayı faaliyet takviminde yer alan Masa tenisi turnuvasını her Cumartesi ve Pazar günleri Darende Güldeste Dernek binasında genç arkadaşlarımızın yoğun katılımıyla icra ettik.

Programda sadece Masa tenisi değil bunun yanı sıra yiyecek ve içecek ikramı, sıcak ortamda gençlerin kaynaşması amaçlı sohbetler de gerçekleştirildi. Farklı okullarda okuyan ve bu proje sayesinde tanışıp dost olan gençleri gördükçe bu projenin ne kadarda isabetli bir karar olduğunu görmekteyiz. Proje ile birlikte genç arkadaşlarla tanışıp onların enerjisinden ilham alarak daha güzel faaliyetler yapmayı hedef haline getirdik. Hem sosyal hem de fiziki açıdan gençlere oldukça yarar sağlayan bu etkinliklere Darende de yaşayan diğer genç arkadaşları da bekliyoruz. Bu vesileyle Projemizi destekleyen Spor bakanlığına, yürütücümüz olan Güldeste Derneğine ve bizleri bu projede yalnız bırakmayan genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.