Ana Sayfa Kuruluşlar Çorum Gül-Der Öğrencileri Ülfet-Der’in Misafiri Oldu

Çorum Gül-Der Öğrencileri Ülfet-Der’in Misafiri Oldu

0
Çorum Gül-Der Öğrencileri Ülfet-Der’in Misafiri Oldu

Çorum Gül-Der Ortaöğretim Komisyonu öğrencileri Ülfet-Der’in misafiri oldu.

Çorum Gül-Der Ortaöğretim Komisyonuna mensup yaklaşık 20 kişiden oluşan lise öğrencileri, gerçekleştirdikleri Adana gezisinde Ülfet Derneği'nin misafiri oldu.

Gül-Der YK üyesi İzzet Selçuk ve Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Evren Sarıbay refakatinde düzenlenen kültür gezisi kapsamında Yozgat'ta İnfak Derneği, Kayseri'de Mavi Marmara Şehidi Furkan Doğan'ın kabri ve Niğde'de 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret eden kafile daha sonra Adana'ya ulaştı.

Ülfet Derneği Üniversite Öğrenci Yurdu'nda ağırlanmak üzere Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu üyeleri tarafından karşılanan kafile geceyi burada geçirdi.

Sabah kahvaltısında Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve Ülfet Der YK Başkanı Gazi Kılıçparlar ile bir araya gelen misafir grubu, daha sonra rehberler eşliğinde Mavi Marmara Şehidi Çetin Topçuoğlu'nun mezarı, Çukurova Üniversitesi, Merkez Camii, Ulu Camii, Ramazanoğlu Medresesi, Büyük Saat, Taş Köprü ve Ülfet Derneği Genel Merkezi'ni gezdi. Ziyaretten memnun kalan öğrenciler, öğle saatlerinde şehirden ayrıldı.