Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Çocuklarımız İçin El Ele Kampanyası Devam Ediyor

Çocuklarımız İçin El Ele Kampanyası Devam Ediyor

0
Çocuklarımız İçin El Ele Kampanyası Devam Ediyor

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi öğrencilerinin terör mağduru Diyarbakırlı öğrenciler için başlattığı yardım kampanyası devam ediyor.

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi öğrencilerinin İyilikder’le işbirliği yaparak terör mağduru Diyarbakırlı öğrenciler için başlattığı yardım kampanyası devam ediyor.  

9 Şubat Salı günü başlatılan kampanya ile Diyarbakırlı öğrenciler için kırtasiye malzemesi, oyuncak ve nakdi yardım toplanıyor. Toplanan yardımlar İyilikder aracılığı ile bölgeye ulaştırılacak.

Yardımlar, bizzat öğrenciler tarafından Diyarbakırlı öğrencilere teslim edilecek. Kampanya 11 Mart Cuma günü sona erecek.

Yoğun ilgi gösterilen kampanyaya bağışlar da devam ediyor. Son olarak Mehmet Ali Eruslu Kız Kur'an Kursu öğrencileri, içi kırtasiye malzemesi dolu 30 adet çantayı Diyarbakırlı öğrencilere bağışladı.

Çantaların içerisinde; kalem, silgi, kalem tıraş, boyama kalemleri ve boyama kitapları yer alıyor. Yardımlar Kur'an Kursu hocası Emine Ediz tarafından AÖB öğrencilerinden Usame Çolakoğlu'una teslim edildi.