Çocuklar Kırtasiye Malzemelerine Kavuştu

0
296

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ile İyilikder Adana Temsilciliği 150 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa kırtasiye yardımında bulundu.

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ve İyilikder Adana Temsilciliği, hayırseverlerin destekleriyle yetim ve ihtiyaç sahibi yaklaşık 150 çocuğa kırtasiye yardımında bulundu. 22 Eylül Cumartesi günü Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonu’nda düzenlenen programla hediyeler çocuklara takdim edildi.

Kırtasiye malzemeleri dağıtım programına Adana Vali Yrd. Murat Süzen’in eşi Nuray Süzen, Ülfet Der Genel Sekreteri Yakup Kölay, Yetim Komisyonu Başkanı Bülent Yavuz, İyilikder Adana Temsilcisi Hacer Altundağ başta olmak üzere dernek komisyon üyeleri, dernek gönüllüleri ve katılımcı ailelerden oluşan yaklaşık 200 kişi iştirak etti.

Ülfet Derneği Genel Sekreteri Yakup Kölay’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Adana Vali Yrd. Murat Süzen’in eşi Nuray Süzen bir selamlama hitabında bulunarak komisyon gönüllülerine üstün çaba ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra kırtasiye dağıtım programına geçildi ve aileler teker teker sahneye davet edilerek kendilerine hediyeleri teslim edildi. Dağıtım esnasında çocukların ortaöğretim çalışmalarına dahil edilebilmesi adına kayıtlar alındı ve herkese aşure ikramında bulunuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.