Çocuk Varsa Umut da Var!

0
Çocuk Varsa Umut da Var!

Evde Karakter Eğitimi Komisyonu’nun “Evden Evrene Mesajımız Var: Çocuk Varsa Umut da Var!” başlıklı hizmet içi eğitim programı 17 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşti.

Evde Karakter Eğitimi Komisyonu’nun “Evden Evrene Mesajımız Var: Çocuk Varsa Umut da Var!” başlıklı hizmet içi eğitim programı 17 Şubat 2019 Pazar günü Mersin Akdeniz Derneği ev sahipliğinde İlim Yayma Cemiyeti Yüksek Öğrenim Kız Yurdu’nda gerçekleşti.

Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerinden EKE eğitimci ve sorumlularının katılımlarıyla gerçekleşen program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı, Mersin Eke Komisyonu Başkanı Hayriye Ada’nın açılış konuşması ile devam etti. Ardından Akdeniz Derneği Eğitim Komisyonu Başkanı Yusuf Ada “Beş Soruda Evde Karakter Eğitimcisi” konulu sunumunu gerçekleştirdi. Daha sonra Uzman Psikolog Sevgi Çelik Emli’nin sunumuyla “Beş Soruya Çocuğu (Umut) Sığdırmak” konulu seminer yapıldı.

Gün yarısından sonra programa atölye çalışmaları ile devam edildi. “Psikolojik İlkyardım” konu başlığıyla Sinem Pala ve Sena Aldemir sunumlarını gerçekleştirdi. Dilek, temenni ve toplu fotoğraf çekiminin ardından hizmet içi eğitim programı sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.